Technologie - TRIKA ON-LINE

Trika On-line...
Nakoupeno za:
Obsah nákupního košíku
Trika On line...
Přejít na obsah
DTG - digitální potisk textilu
Digitální potisk textilu je nová technologie v potisku textilu.
Digitální potisk textilu se stává moderní technologií 21. století, kdy tato metoda vyplňuje prostor pro nízké náklady při zachování vysoké kvality srovnatelné se sítotiskem, a je přátelská k životnímu prostředí. Nejvyšší certifikace inkoustů  OEKO-tex umožňuje i potisk textilu pro děti nebo froté ručníků.
Výdržnost textilu při dodržení pracích podmínek (40 stupňů při praní, nepoužívání bělidel a aviváže, praní na šetrný program a naruby) je až několik desítek praní-Inkoustová barva je na textil nanášena přímým vstřikováním, tak dosáhne potisk měkkosti a přilnutí k textilu. Výsledný omak je příjemnější než u klasického sítotisku, a v případě potisku na bílý textil je barva na omak téměř neznatelná. Optimální výsledky se dosahují na 100% bavlně, ale lze potisknout i směsové materiály, nebo polyester. Tisk je možný až do velikosti 210x297cm.
Tiskneme již od  jednoho kusu.
Sublimační potisk
Sublimační tisk pracuje s vysokou teplotou a tlakem, kdy barvivo se přetvoří do plynného stavu a natrvalo obarví a tudíž je potisk takřka nezničitelný a plně splyne s látkou. Touto technologií se dá potiskovat pouze polyesterové a umělé tkaniny s alespoň 50% polyesteru. V současné době je možno potiskovat látky do formátu A3.
Tiskneme již od  jednoho kusu.
Potisk - flex
Nažehlovací fólie jsou materiály určené k vyřezání do potřebného designu a následnému nažehlení pomocí vysoké teploty a tlaku na textil. Tyto materiály nacházejí využití jak při výrobě reklamního oblečení a dárkových předmětů, tak při výrobě běžné konfekce a sportovního oblečení.
Velmi výdržné provedení potisku dovoluje praní i na 60 stupňů. Vysoká hranová ostrost, díky nové technologii výroby je i slabší tloušťka materiálu, okolo 50 mic.
Tiskneme již od  jednoho kusu.
Textilní strojní výšivka
Výšivky dodávají textilnímu výrobku unikátní vzhled a vytváří z něj reprezentativní dárkový předmět.
Výhody výšivky:
  • vysoká kvalita a trvanlivost, výšivku lze žehlit
  • možnost aplikace na veškerý textil z naší nabídky
  • cenu výšivky neovlivňuje počet vyšívaných barev
  • vyšívací program se archivuje (u opakovaných zakázek se znovu neplatí)

Tiskneme již od  jednoho kusu.
PRACOVNÍ DOBA
Po-Čt       8,00 - 12,00    13,00 - 17,00  hodin
Pá            8,00 - 12,00    13,00 - 16,00  hodin
So - Ne   ZAVŘENO

TEL:  311 440 025, Mobil: 603 24 48 90
Created LINDA MEDIA 2020
Trika On-line...
Návrat na obsah